„Bonusowy Czwartek” dla plantatorów zbóż

Specjalnie dla plantatorów okazja na pełnometrażową ochronę zbóż. Tylko w ten czwartek skorzystaj z szansy na zdobycie gadżetu z Areapakiem Netan. Poznaj szczegóły akcji.

Dwuzabiegowy pakiet fungicydów zbożowych

Areapak Netan
zabezpiecza uprawę przed kompletem wiosennych chorób, począwszy od mączniaka prawdziwego po choroby fuzaryjne. Zawiera substancje z najskuteczniejszych grup chemicznych. Ich mobilność i silne wiązanie z patogenem powoduje natychmiastowe zatrzymanie infekcji. Szybkie zatrzymanie rozwoju choroby sprawia, że rośliny wracają do zdrowia oraz naturalnego, optymalnego tempa wzrostu.
 

Upominek z Areapakiem Netan
Jedyna taka okazja już w czwartek 18.03.2021 roku. Przy zakupie pakietu Areapak Netan możesz otrzymać gadżet za symboliczne 1 zł. Do zdobycia transmiter, który posłuży jako zestaw głośnomówiący w trakcie prac polowych w ciągniku lub w podróży samochodowej. Wbudowany mikrofon z technologią eliminacji echa i tłumienia szumów zapewnia wyraźną rozmowę. Odtwarza muzykę z telefonu i innych nośników. Pełni funkcję ładowarki.

Bonusowy Czwartek trwa tylko 18.03.2021 roku i dotyczy pakietu Areapk Netan. O szczegóły akcji zapytaj Opiekuna Handlowego.
 

Uwaga! Liczba gadżetów ograniczona.

Nie czekaj! W czwartek zadzwoń do Opiekuna Handlowego, zamów Areapak Netan i otrzymaj transmiter za 1 zł.