Jak zwiększyć plon kukurydzy? Eksperci odpowiadają

W jaki sposób cieszyć się spokojem i wysokim plonem? Rozwiązania wskażą specjaliści ds. agrotechniki Elvity podczas Akademii Gospodarza. Co pojawi się w trakcie spotkania online?
 

Akademia Gospodarza to przestrzeń do poszerzenia wiedzy o nowe doświadczenia ekspertów Elvita. W najbliższy czwartek porozmawiamy o uprawie kukurydzy od A do Z. Na co zwrócić uwagę, wybierając kukurydzę na kiszonkę, a na co, decydując się na odmianę ziarnową? Odpowiedni dobór materiału siewnego pozwala już na wstępie zwiększyć potencjalny zysk z pola.

Właściwe przygotowanie stanowiska pod uprawę. O co zadbać, gdy planujemy zasiać kukurydzę na swoim polu? Jakie nawożenie zastosować? Jakie zabiegi są niezbędne w uprawie kukurydzy? Eksperci Elvita poruszą również temat metod odchwaszczania roślin i ich odpowiedniego odżywienia.

Spotkanie ze specjalistami odbędzie się w formie online w najbliższy czwartek 3.12.2020 roku o godzinie 19.00.

W dniu wydarzenia otrzymasz link. Klikasz i gotowe. Akademia Gospodarza to nie tylko część merytoryczna. W trakcie prelekcji masz szansę na zadanie pytań naszemu ekspertowi. Wystarczy, że napiszesz je na czacie. Na spotkaniu nie potrzebujesz kamerki ani mikrofonu.
 

Jak zapisać się? Wystarczy jeden telefon. Skontaktuj się z Opiekunem Handlowym i wyraź chęć udziału w Akademii Gospodarza. Masz pytanie? Dział Obsługi Klienta chętnie udzieli Ci wszelkich informacji: 56 682 38 88.