Sprawdzone pakiety herbicydowe dla zbóż

Solidne zabezpieczenie przed rozwojem chwastów w uprawie zbóż jesienią dzięki znanym wśród rolników rozwiązaniom. Na czele wszechstronnie działający Areapak Total Pro, który zmiata miotłę zbożową z pól.
 

Trio dostępne w atrakcyjnej ofercie
Ochronę zbóż zacznij od jesiennego zabiegu herbicydowego. Jednak nie odkładaj decyzji o wyborze odpowiedniego rozwiązania na później. Już teraz pomyśl nad właściwym zabezpieczeniem uprawy przed miotłą zbożową oraz innymi chwastami. Areapk Total Pro, Areapak Spec Plus, a może Areapak Chwast Fix? Jaka technologia sprawdzi się na Twoim polu? Wsparcia udzieli Opiekun Handlowy, który poinformuje Cię o aktualnie obowiązujących ofertach.
 

Eksplozja skuteczności
Areapak Total Pro służy do zwalczania chwastów dwuliściennych oraz miotły zbożowej, również biotypów odpornych. Co ważne, w składzie zawiera substancję miotłobójczą, na którą nie stwierdzono odporności u miotły zbożowej. Dzięki temu całkowita likwidacja tego chwasta jest jak najbardziej możliwa. Pakiet zabezpiecza pole przed kiełkowaniem kolejnych chwastów.
 

Specjaliści na polu
O czyste od chwastów pola zadbają: Areapk Spec oraz Areapak Chwast Fix. Pierwsza technologia zwalczy miotłę zbożową oraz chwasty dwuliścienne: szczególnie chabra bławatka i fiołka polnego. Z kolei Areapak Chwast Fix wyróżnia się podwójnym mechanizmem działania – nalistnym i odglebowym. Skuteczny w walce z tak uciążliwymi chwastami jak miotła zbożowa, fiołek polny, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik, tobołki czy maki polne.
 

Nie czekaj! Zapytaj Opiekuna Handlowego o Areapk Total Pro, Areapak Spec Plus lub Areapak Chwast Fix i obowiązującą ofertę.